Informacje w roku szkolnym 2018/2019

   
 
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
     
 
Dzień Patrona Marszałka Józefa Piłsudskiego
     
 

Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy, by wszystkie życzenia okazały się do spełnienia
i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności,
a symbol boskiego odrodzenia był i dla nas celem do spełnienia.
Wesołych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy życzą

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Społeczność Szkolna

Publicznej Szkoły Podstawowa w Chrzanowie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

     
 

Życzenia z okazji Dnia Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet składamy wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia. Niech każdy Wasz dzień będzie wypełniony miłością i uśmiechem, a okazywana serdeczność towarzyszy Wam każdego dnia. Życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń, zarówno tych małych, jak i tych nieco większych oraz radości na każdy dzień.

Męska Połowa Szkoły

     
 
Akademia podsumowująca I semestr
     
 
Jasełka 2018
     
 

„Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok – Dobrym Czasem”. (K. I. Gałczyński)

Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji serdecznie życzmy Wesołych Świąt. Niech magiczna atmosfera białego krajobrazu i pięknych ozdób świątecznych pozwoli choć na chwilę oderwać się od codzienności, da porwać się marzeniom i refleksji oraz pozwoli w spokoju, w gronie najbliższych celebrować piękną polską tradycję Wigilii Bożego Narodzenia. Niech na stołach zagości dwanaście dań i jedno dodatkowe nakrycie. Oby te Święta były czasem wytchnienia, choćby chwilowej beztroski, czasem wolnym od smutków i pełnym radości, czego jeszcze raz gorąco życzymy!

Z serca płynące życzenia pokoju, miłości i radości,
którą będziecie mogli dzielić się z innymi z okazji Świąt Bożego Narodzenia
oraz nadchodzącego Nowego Roku składamy całej społeczności szkolnej.

     
 
"Miłość Ojczyzny łączy nas ..."
apel z okazji
100-lecia Niepodległej Polski i Naszej Szkoły
     
 
     
 
     
 

,,100 chorągiewek na 100-lecie NIEPODLEGŁOŚCI" - to jedna z wielu akcji poświęcona obchodom tej ważnej rocznicy. Zorganizowana została przez uczniów kl. 0-V PSP w Chrzanowie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. - film nakręcony przez Sebastiana Żołynię

 
     
 
     
 
     
 
   
 
 

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Katecheci i Pracownicy Oświaty, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, składamy Państwu serdeczne podziękowania za całoroczną pracę, wyrozumiałość, zaangażowanie i codzienny trud włożony w wychowanie młodego pokolenia. Życzymy zadowolenia z pracy pedagogicznej, odpowiedzialności za edukację oraz świadomości, że budujecie Państwo fundamenty pomyślnej i lepszej przyszłości. Niech każdy dzień będzie wypełniony radością, spokojem, sukcesami zawodowymi oraz wdzięcznością uczniów, za pomoc w zrozumieniu świata i siebie.

życzy społeczność szkolna PSP w Chrzanowie

     
 

Na wniosek dyrektora szkoły Pana Władysława Sowy otrzymaliśmy 15 komputerów z Lubelskiego Oddziału Regionalnej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Dziękujemy Panu Krzysztofowi Gałaszkiewiczowi - Dyrektorowi Lubelskiego Oddziału Regionalnej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za przychylność oraz jego zastępcy - Panu Arturowi Pizoniowi za zaangażowanie w pozyskaniu i dostarczeniu w/w sprzętu komputerowego.

W imieniu społeczności szkolnej Władysław Sowa – dyrektor szkoły.

     
 
     
 

Cieszymy się bardzo, że po raz kolejny możemy zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w akcji Narodowego Czytania, która odbędzie się w naszej szkole w dn. 7 września 2018 roku o godz. 11.00.
Zainaugurowana przez Parę Prezydencką 28 lutego tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbywa się
w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Lekturą jest Przedwiośnie Stefana Żeromskiego,
ale Para Prezydencka proponuje do czytania przez cały rok 
44 teksty Antologii Niepodległości.
Z tej okazji w naszej szkole obok sali polonistycznej była wystawka tych utworów i na każdej przerwie uczniowie mogli sięgnąć do tej niezwykłej klasyki, dlatego w piątek zostaną odczytane tylko fragmenty powieści, w której pisarz dokonał bilansu pierwszych lat niepodległości Polski, zwracając uwagę na chęć odbudowy państwa, entuzjazm, a także na błędy i zaniechania.

Serdecznie zapraszamy!!!
     
 
     
 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w poniedziałek, 3 września 2018 roku.
Program:
- Msza w kościele parafialnym o godzinie 8.30.
- Akademia i uroczyste rozpoczęcie w sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej w Chrzanowie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.
- Spotkanie z wychowawcami w klasach i podanie planu lekcji
.