Informacje w roku szkolnym 2016/2017

 
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
w Zespole Szkół w Chrzanowie
     
 
Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Chrzanowie
     
 
Wycieczka PG w Chrzanowie do Trójmiasta
     
 
Dzień dziecka w ZS w Chrzanowie
     
 
Wyróżniona Aleksandra Jaworska
w konkursie Geologiczne Barwy Ziemi
     
 
Uroczysty apel z okazji
rocznicy śmierci marszałka Józefa Piłsudskiego
     
 

 

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzą Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół
w Chrzanowie

życzy społeczność szkolna Zespołu Szkół w Chrzanowie

     
 
Apel z okazji 1 Dnia Wiosny w ZS w Chrzanowie
     
 
Apel podsumowujący zakończenie
I semestru 2016/2017
     
 

Życzenia z okazji Dnia Kobiet
Dzisiaj dzień piękny, uroczysty! Taki dzień raz się w roku zdarza, gdy 8 Marca
z gwarem wiosny wytryśnie z kartek kalendarza. Tak, to wspaniałe, wielkie Święto, więc śpieszą chłopcy i panowie z bukietem życzeń w barwach kwiatów
Uśmiechnąć się do Wszystkich Kobiet.

Wszystkim kobietom, małym i dużym, młodym i starszym składamy życzenia wielu lat w zdrowiu, szczęściu i tymi życzeniami wyrażamy swoją wdzięczność za to,
że po prostu istnieją.

     
 

Projekt upowszechniający sporty zimowe w Chrzanowie


W okresie zimowym 2017 roku na stoku narciarskim „Nartraj” w Chrzanowie prowadzone są zajęcia narciarskie w ramach projektu „Upowszechnianie sportów zimowych, Zajęcia sportowe dla uczniuów z terenu gminy Chrzanów upowszechniające narciarstwo zjazdowe". Realizowane przez ULKS „Legion” przy Publicznym Gimnazjum w Chrzanowie.
W projekcie uczestniczy 120 uczniów w czterech grupach szkoleniowych po 30 osób z terenu Gminy Chrzanów. Projekt jest sfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w kwocie 20 tys. zł, Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim – 3 tys. zł, Urząd Gminy w Chrzanowie–2 tys. zł oraz środki własne klubu w kwocie 2 tys. zł. pozyskane z Nadleśnictwa Janów Lubelski. Całkowity koszt projektu to 27 tys. zł.

Prezes klubu Jarosław Garbacz

     
 

Życzenia bożonarodzeniowe
Przy wigilijnym stole, łamiąc opłatek święty,
Pomnijcie, że dzień ten radosny, w miłości jest poczęty;
Że, jako mówi wam wszystkim, dawne, odwieczne orędzie,
Z pierwszą na niebie gwiazdą, Bóg w waszym domu zasiędzie.

J.Kasprowicz

Z serca płynące życzenia pokoju, miłości i radości, którą będziecie mogli dzielić się z innymi z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku składamy całej społeczności szkolnej.

     
 
Apel świąteczny w Zespole Szkół w Chrzanowie
     
 
Wręczenie stypendium Lecha i Marii Kaczyńskich 2016
     
 
Wycieczka przedmiotowa do Muzeum Powstania Warszawskiego,
Sejmu RP i Centrum Nauki Kopernik.
     
 
Podsumowanie Roku Wolontariatu
     
 

Ze względu na złe warunki atmosferyczne zajęcia szkolne zostały odwołane
w dniu 8 grudnia 2016 roku.
Zespół Szkól w Chrzanowie będzie odpracowywał je w dniu 21 czerwca 2017 roku

     
 

,,Bardzo wiele książek należy przeczytać po to, aby sobie uświadomić , jak mało się wie”. Słowa M. Gogola stały się inspiracją do utworzenia kącika literackiego w naszej szkole na korytarzu przy sali 18. Podczas przerw gimnazjaliści mogą usiąść i poczytać książki fantasy, historyczne oraz detektywistyczne. Przyjdź, zobacz, a nie pożałujesz! W każdy poniedziałek kącik literacki wzbogacamy nowymi utworami.

     
 

Prezentacja projektu klas II PG na spotkaniu z rodziacami

Czytanie to nie tylko relaks. Różnorodność literatury to świat nieograniczonej wyobraźni. Wszyscy, którzy czytają, uczą się odróżniać dobro od zła, poznają prawidłowe wzorce etyczne, zachowania społeczne, budują system wartości niezbędny w teraźniejszości.,, Naród, który mało czyta, mało wie. Naród, który mało wie, podejmuje złe decyzje”. Podejście Polaków do czytania ciekawie sformułowała A. Żółkiewska w słowach: ,,Łatwiej niektórym książkę napisać, niż drugim ją przeczytać”, a ponieważ działania nauczycieli i uczniów Publicznego Gimnazjum w Chrzanowie mają na celu zwiększenie czytania literatury, dlatego uczniowie klas drugich przygotowali projekt edukacyjny. Rok 2016 został ogłoszony rokiem Henryka Sienkiewicza i w ramach tego zadania uczniowie zaprosili gości w skromne progi naszej szkoły, aby odczytali fragm. ,, Qvo vadis”. Grupa projektowa przygotowała także krótką inscenizację z czasów panowania Nerona.

 
 
 
Apel z okazji dnia Odzyskania Niepodległości 11- go listopada
w kościele parafilanym
     
 
Apel z okazji dnia Odzyskania Niepodległości 11- go listopada
w Zespole Szkół
     
 
Apel w Zespole Szkół w Chrzanowie:
„Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia!”

     
 

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, składamy Państwu serdeczne podziękowania za całoroczną pracę, wyrozumiałość, zaangażowanie i codzienny trud włożony w wychowanie młodego pokolenia. Życzymy zadowolenia z pracy pedagogicznej, odpowiedzialności za edukację oraz świadomości, że budujecie Państwo fundamenty pomyślnej i lepszej przyszłości. Niech każdy dzień będzie wypełniony radością, spokojem, sukcesami zawodowymi oraz wdzięcznością uczniów, za pomoc w zrozumieniu świata i siebie.

życzy społeczność szkolna Zespołu Szkół w Chrzanowie

     
 
Pokazy fizyczne 2016
     
 
Otrzęsiny klas I
   
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
   
 

Informacja o podręcznikach

W związku z zmianami w siatce godzin prosimy nie kupować książek do wychowania do życia w rodzinie, zarówno w gimnazjum jak i szkole podstawowej.

Szkoła Podstawowa

Uczniowie klas I, II i III oraz IV i V otrzymują podręczniki i ćwiczenia z dotacji MEN, a uczniowie klasy VI muszą zakupić we własnym zakresie lub odkupić od starszych kolegów.

Gimnazjum

Uczniowie klas I i II otrzymują podręczniki i ćwiczenia z dotacji MEN, natomiast uczniowie klas III muszą zakupić we własnym zakresie lub odkupić od starszych kolegów.

     
 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się w czwartek, 1 września 2016 roku.
Program:
- Msza w kościele parafialnym o godzinie 8.30.
- Apel i uroczyste rozpoczęcie w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Chrzanowie.
- Spotkanie z wychowawcami w klasach i podanie planu lekcji
.